loading
Хто може скористатись SharPay?
open

SharPay можуть використовувати абоненти усіх мобільних операторів України. При цьому платежі з особового рахунку (рахунок за мобільним номером) можуть здійснювати тільки абоненти передплаченого зв'язку Vodafone.

Комісії при переказі
open

Комісія за переказ з рахунку Вашого номера (тільки для абонентів Передплати) розраховується динамічно при введенні суми переказу та одразу виводиться на екран додатка:

 • переказ на номер картки: тариф 4%;
 • переказ на номер рахунку: тариф 2%, мінімальна плата – 1 грн.

Мінімальна сума платежу особового рахунку – 5 грн.
Максимальна сума платежу з особового рахунку – 4000 грн з урахуванням комісії, тобто:

 • при переказі на номер картки максимально можлива сума переказу складає 1923 грн (комісія 4% = 76,92 грн);
 • при переказі на номер телефону – 1960 грн (комісія 2% = 39,20 грн).

Також, Ви можете здійснити переказ з Вашої картки на картку іншого користувача.
Комісія за переказ розраховується динамічно при введенні суми переказу та виводиться на екран (тариф – 0,5% + 2,50 грн).

Що ще можна оплачувати за допомогою SharPay?
open

Крім поповнення та переказів, Вам доступні для оплати послуги в категоріях:

 • Мобільний зв'язок
 • Ігри
 • Інтернет
 • Телефонія
 • Телебачення
 • Комунальні платежі
 • Банки і фінансові послуги
 • Інше

Вибирайте необхідну Вам послугу з каталогу і оплачуйте її за допомогою карти, яка додана в MasterPass, або з мобільного рахунку, якщо Ви абонент передплаченого зв'язку Vodafone. Використовуйте пошук для зручності та економії часу.

Я контрактний абонент. Чи можу я здійснювати платежі з мобільного рахунку?
open

Платежі з мобільного рахунку доступні тільки для абонентів передплаченого зв'язку Vodafone. Усі інші функції та операції у додатку доступні для усіх абонентів.

Які функції є у SharPay?
open
 1. В розділі «My Vodafone» Ви маєте можливість дізнатись більше про додаток My Vodafone та встановити його або автоматично перейти в цей додаток, якщо він встановлений у Вашому телефоні.
 2. В розділі «Мої картки» відображаються картки, які Ви додали в сервіс MasterPass через додаток SharPay або інші сервіси. У додатку зберігаються лише ідентифікатори карток, платіжні дані зберігаються у сервісі MasterPass, що належить міжнародній платіжній системі MasterCard та який пройшов усі необхідні сертифікації з безпеки. Ви можете додати необмежену кількість карток у MasterPass.
 3. В розділі «Поповнення рахунку» Ви можете поповнити особовий рахунок Vodafone без комісії.
 4. В розділі «Переказ з рахунку» Ви можете здійснювати перекази з особового рахунку на картку або номер телефону інших користувачів. Комісія за переказ розраховується динамічно при вводі суми переказу та виводиться на екран.
 5. В розділі «Переказ з картки» Ви можете здійснювати перекази з Вашої картки на картку інших користувачів, для цього Вам потрібно лише ввести номер картки отримувача або обрати номер телефону отримувача з телефонної книги. Якщо отримувач переказу не встановив додаток, то Він отримає повідомлення з інформацією про переказ та посиланням на закачування додатку. Якщо отримувач переказу протягом 3 (трьох) календарних днів не встановить додаток та не ініціює отримання переказу на вкладці Отримати переказ, кошти будуть повернуті відправнику. Комісія за переказ розраховується динамічно при вводі суми переказу та виводиться на екран.В нижньому правому куті при натисканні кнопки Історія Вам будуть доступні для перегляду усі здійсненні у додатку перекази з картки на картку.
 6. В розділі «Послуги» доступний каталог послуг: поповнення мобільного телефону, оплата за інтернет, телебачення, комунальні послуги, банківські послуги та інше. Обирайте необхідний Вам тип послуги каталогу та оплачуйте її з картки, що додана до MasterPass, або з особового рахунку, якщо Ви абонент передплаченого зв'язку Vodafone. Комісія за платіж розраховується динамічно при вводі суми платежу та виводиться на екран.
 7. В розділі «Історія» зберігається історія платежів, здійснених за допомогою SharPay окремо по платежам з картки на вкладці Оплачено карткою та по платежам з особового рахунку на вкладці Оплачено рахунком
 8. В розділі «Запросити переказ» Ви можете ініціювати запит на переказ коштів на Вашу картку. Отримувачу буде надіслано повідомлення про такий запит та посилання на закачування додатку, якщо у телефоні отримувача не встановлено SharPay.
 9. В розділі «WEB паспорт» Ви можете ввести свої дані, які у подальшому будуть використовуватись для Вашої ідентифікації, також Ви можете встановити «аватар», який буде відображуватись при авторизації у додатку.
 10. В розділі «Мій QR» відображується Ваш QR-код, який містить в собі Ваш номер телефону. Інший користувач може відсканувати Ваш QR, і номер Вашого телефону автоматично буде доданий до форми переказу з картки. QR-код формується автоматично та не потребує від Вас будь-яких додаткових дій.
 11. Розділ «QR сканер» призначений для сканування QR-коду іншого користувача SharPay для автоматичного внесення номера телефону іншого користувача до форми переказу з Вашої картки.
Де я можу побачити історію платежів?
open

Інформація по платежам, здійсненим у SharPay, доступна в розділі Історія: на вкладці Оплачено карткою відображаються операції оплачені карткою, а на вкладці Оплачено рахунком – платежі з особового рахунку.
Історія по здійсненим переказам з картки на картку доступна у розділі Переказ з картки при натисканні на кнопку Історія у правому нижньому куті екрану.

Я знайшов помилку (баг) у додатку. Як про неї повідомити?
open

Просимо Вас направити опис помилки, коли вона сталася, модель телефону, версію операційної системи телефону та по можливості скріншоти з відображенням помилки на адресу info_pay@vodafone.ua

Які картки можливо використовувати для переказу/отримання коштів та проведення платежів? В якій валюті можна переказувати кошти та здійснювати оплату?
open

Оплату Ви можете здійснити картками Visa та MasterCard, які випущені будь-яким банком України. Картка повинна бути відкрита для онлайн розрахунків. Це питання Ви можете уточнити у службі підтримки банку, який випустив картку. Номер контакт-центру банку вказаний на зворотній стороні картки.
Платежі та перекази у SharPay здійснюються в національній валюті України.

Які існують обмеження для поповнення, переказів та платежів?
open
 1. Мінімальна сума поповнення мобільного рахунку – 5 грн. Максимальна сума поповнення – 8 000 грн.
 2. Баланс на Особовому рахунку після здійснення платежу не повинен бути меншим, ніж 3 грн. Мінімальна сума платежу з особового рахунку 5 грн., максимальна сума платежу з особового рахунку 4 000 грн.
 3. Максимальна кількість операцій, що здійснюється користувачем додатку одному отримувачу платежу не може перевищувати 4 (чотирьох) операцій на добу (24 години).
 4. Максимальна сума поповнення банківскої картки в додатку – 150 000 грн на місяць.